sportovní akce, městské a obecní dny

"SPORT" OUTFIT
Outfit "SPORT" je stylový a nezávazný outfit vhodný na běžný den či nezávazná setkání. "SPORT", je vhodný na sportovní akce, městské či obecní dny, ale také na jakékoli jiné akce.

svatby, plesy, oslavy a firemní akce

"ELEGANT" OUTFIT
Outfit "ELEGANT", působí společensky a slavnostně. Svou elegancí je vhodný zejména na společenské akce jako jsou svatby, rodinné oslavy, plesy a firemní akce.

televizní pořady a firemní akce

"LED" OUTFIT
Outfit "LED" byl vytvořen pro naši jedinečnou LED DRUM SHOW. Nechtěli jsme, aby byl výrazný a táhl pozornost na sebe, protože vyniknout by měla zejména světla na bubnech. Celý outfit je tedy poměrně jednoduchý, doplněný o barvnou vizáž na našich tvářích.

historické slavnosti a události

"HISTORY" OUTFIT
Organizujete sraz veteránů, historické slavnosti nebo akci s nádechem historie? Právě pro Vás je vhodný outfit "HISTORY", který doplní akci o další historický prvek.

letní a zahradní párty u vody či bazénu

"HAWAI" OUTFIT
Slunce, voda a relax. To vše patří k letu a k letu patří také outfit „HAWAII“, který je jako stvořený pro letní párty u vody nebo na zahradní párty u bazénu.

dětské oslavy, párty a akce

"KLAUN" OUTFIT
Hra barev, smích a radost. To vše přináší svět klaunů. Veselé outfity "KLAUN", jsou vhodné na dětské párty, oslavy či akce.

folklórní slavnosti a akce s folklórní tématikou

"FOLK" OUTFIT
Nezapomínáme ani na naše kořeny. Outfit "FOLK" s motivem lidových krojů dokonale doplní folklórní slavnosti či nejrůznější akce s folklórní tématikou.