zažijte energii ukrytou v bubnech

BRAZILSKÁ BUBNOVÁ SHOW
BRAZILSKÁ BUBNOVÁ SHOW

Elektrizující bubnová šou

Hledáte program na svatbu, ples, oslavu, stužkovou, párty, firemní večírek, sportovní akci či na městské nebo obecní slavnosti? Naše bubnová show dokonale zpestří Váš event a nabije ho energií sluneční Brazílie. Neztratíme se na pódiu, v čele Vašeho průvodu ani v tančícím davu lidí.
SHLÉDNOUT VIDEA
BRAZILSKÁ BUBNOVÁ SHOW

Podle vašich představ

V rámci naší nabídky si můžete vyskládat bubnovou show podle sebe. Vyberte typ outfitu, který se nejlépe hodí pro vaše akci, určete délku bubnování a počet vstupů. Jednoduše všechno, tak jak si představujete.
UKÁZAT OUTFITY
BRAZILSKÁ BUBNOVÁ SHOW

Flexibilita a nenáročnost

Na vaší akci garantujeme minimálně 9 bubeníků, kteří jsou po příjezdu připraveni do pár minut. Jelikož bubny dosahují vysoké úrovně decibelů, není potřeba naše nazvučení. Takže co se týče umístění nebo pohybu jsme totálně flexibilní.
REZERVOVAT TERMÍN

nejlepší světelná bubnová show

LED DRUM SHOW
LED DRUM SHOW

Nezapomenutelný zážitek

Jedinečná a nepopsatelná vizuálně - akustická bubnová show, která přidáním světelných efektů a futuristických prvků nabírá úplně jiný rozměr. Vzniká dokonalá souhra světel a našich rytmů. Tato famózní show naplní Vaší akci nezapomenutelným zážitkem.
SHLÉDNOUT VIDEO
LED DRUM SHOW

Světelná iluze

Pro plnohodnotný zážitek doporučujeme naši LED DRUM SHOW do interiérů, ve kterých lze učinit absolutní tmu nebo do exteriérů po západu slunce. Stovky led diod vytvářejí nekonečné množství světelných efektů v nejrůznějších barvách a jsou naprogramovány tak, aby perfektně ladily s našimi rytmy a vytvářely efekt dokonalé symbiózy.
LED DRUM SHOW

3, 2, 1 ... pojďme na to

Při LED DRUM SHOW mají všichni bubeníci tmavé outfity čímž necháváme vyniknout led světla. Díky vlastnímu zdroji energie nejsme závislí na elektrickém připojení, takže jsme plně flexibilní. Neváhejte a objednejte si nás ještě dnes.
REZERVOVAT TERMÍN

výnimočný čas s kolegami

TEAMBUILDING
BRAZILSKÁ BUBNOVÁ SHOW

Spolupráce a týmovost

Organizujete teambuilding pro své zaměstnance a chtěli byste jim ho zpestřit? Tak potom je tato nabídka pro Vás! Vtáhneme vás do tajů bubnové show. Naučíte se spolupracovat a komunikovat s kolegy tak, aby vaše společné bubnování dokonale ladilo.
BRAZILSKÁ BUBNOVÁ SHOW

Zážitek a relax

Odnesete si spoustu zážitků, zažijete spoustu zábavy a plnohodnotně se odreagujete z pracovního stereotypu. Nabízíme vám zažít rytmy sluneční Brazílie, být součástí bubnové show a pocítit energii bubnů. Zkrátka čas na který vy a vaši kolegové nikdy nezapomenete.

něco extra pro vaši akci

WORKSHOP
LED DRUM SHOW

Zabubnujeme si s vámi

Kdo by nechtěl být na chvíli součástí bubnové show? Věříme, že snad každý. Proto nabízíme možnost bubenického WORKSHOP-u na vaší akci. Program workshopu zahrnuje možnost vyzkoušet si naše nástroje a pod vedením členů kapely naučení našich rytmů. Bubny stačí rozložit na stojany a jsme připraveni začít.
LED DRUM SHOW

Kopec zábavy

Workshop umíme připravit i jako součást naší bubnové show, čímž vzniká ještě větší zážitek z našeho vystoupení. Workshop s sebou nese spoustu zábavy, příjemně stravený čas a zážitek na celý život. Chcete-li udělat Vaši akci nezapomenutelnou, workshop od bubnové show Batida na něm nesmí chybět.

lepší je jednou zkusit než stokrát slyšet

KURZ BUBNOVÁNÍ
BRAZILSKÁ BUBNOVÁ SHOW

Splňte si svůj sen

Toužíte po tom být součástí naší bubnové show nebo se jen tak vyřádit za bubnem? S námi to není žádný problém, protože nabízíme kurz pro veřejnost. Vždy jednou týdně se setkáme v naší zkušebně, každý dostane svůj nástroj a pod vedením člena kapely se naučí naše rytmy.
BRAZILSKÁ BUBNOVÁ SHOW

Už jen jeden krok

Samozřejmě bubnování je obrovská zábava a pořádně se při něm odreagujete. Pokud byste to tedy chtěli zkusit, tak nás neváhejte kontaktovat, protože možná právě ve vás dřímá talent a jste náš budoucí parťák.
CHCI TO ZKUSIT